Toppik Fibers 12g – nowoczesny kosmetyk do zagęszczania włosów

Problem z przerzedzonymi włosami oraz prześwitami skóry głowy, dotyczy dzisiaj bardzo wielu osób. Toppik powstał po to, aby temu problemowi zapewnić skuteczne rozwiązanie. Forma keratynowych włókien, które dla najlepszego efektu łączą się z włosami, nie tylko powoduje wyraźną optyczną poprawę. Włosy zyskują na grubości i gęstości. Ale to nie wszystko. Rezultat zastosowania preparatu nie daje się bowiem zauważyć jako coś nienaturalnego. Przeciwnie, w otoczeniu można „wtopić się” z doskonałym, naturalnym wyglądem włosów. Warto także podkreślić, że nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach atmosferycznych, efekt będzie zauważalny. Chodzi tu zarówno o opady deszczu, a także silne wiatry czy śnieg – nie będą w ogóle zagrażać stabilności włókien. Nawet jeśli uprawiasz sport, jakiś wysiłek fizyczny i zdarzy się tak, ze po prostu się spocisz, też nie będzie to miało wpływu na przyczepność włókien. A co do zmywania po aplikacji, nie musisz szczególnie się martwić, wszystko bowiem zmyjesz praktycznie dowolnym szamponem do włosów, co będzie mogło się przełożyć na jeszcze większy komfort przed kolejną aplikacją. Zobacz jak ten produkt pomoże Twoim włosom – https://www.dermago.pl/mikrowlokna/toppik-fibers-12g.html

dermago-pogrubianie-zageszczanie-wlosow

Jak stosować, by zyskać maksymalną skuteczność

Aby odczuć i zobaczyć w pełni efektywność stosowania preparatu, przygotuj się do aplikacji, uprzednio myjąc głowę. Następnie dokładnie wysusz włosy – użyj ręcznika lub suszarki, zgodnie z Twoimi preferencjami. Następnie, weź do ręki pojemnik z kosmetykiem i unieść go na wysokość 5-10 centymetrów nad głowę. Posypuj w sposób równomierny w tych miejscach, gdzie najbardziej widoczne są prześwity skóry głowy. Następnie, bardzo delikatnie pogładź włosy. Dzięki temu, mikrowłókna będą mogły się wczepić i połączyć z Twoimi dermago-paleta-dostepnych-kolorowwłosami. Jeżeli z jakichś powodów uznasz, że efekt nie jest wystarczający, nic nie szkodzi. Wystarczy bowiem ,ze po prostu użyjesz preparatu raz jeszcze. Na samym końcu, dla uzyskania efektu większej trwałości, wykorzystaj lakier do mikrowłókien. Tak, to dokładnie tka proste.

Na naszej stronie znajdziesz też inne ciekawe propozycje dla wzmacniania, pielęgnacji i regeneracji rzadkich włosów. Zapraszamy do przyjrzenia się z bliska temu, co mamy do zaoferowania w asortymencie. Dobierzesz dla siebie idealnie dopasowane propozycje, z którymi zyskasz zdrowy i bardzo korzystny wygląd włosów, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Konkretne efekty, wcale nie wymagają dużych wyrzeczeń, o czym zresztą przekonasz się już naprawdę niebawem.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]