Świeczki zapachowe, które rzeczywiście pachną

Firma Świec Zapachowych ŚwieczkiWarte.pl z Białegostoku oferuje swoim Klientom świeczki zapachowe w wielu wariantach. Mamy duży wybór świec zapachowych, wosków, świeczek, zapachów do domu i samochodu takich marek jak Yankee Candle, Kringle Candle, Candleberry i Millefiori Milano.

Gdzie stacjonarnie zakupię świeczki zapachowe?

candleberry-jim-beamOprócz sklepu internetowego nasze produkty mogą Państwo dostać stacjonarnie w Centrum Handlowym Atrium Biała w Białymstoku. Sprzedajemy tylko produkty najwyższej jakości o trwałym zapachu i bardzo dobrych opiniach wśród Klientów. Mamy bardzo przystępne i konkurencyjne ceny, a na naszych Klientów codziennie czeka nowa promocja.

Dostarczamy produkty za pomocą wysyłki, zaś darmowa dostawa jest już od 129 zł. Nasza witryna http://swieczkiwarte.pl/ jest bardzo nowoczesna i zachęca do zakupu dzięki dokładnemu opisowi każdego produktu i wyraźnych zdjęć. Mamy tylko znane marki, za których jakość ręczymy. Stawiamy na profesjonalną obsługę każdego Klienta, któremu chcemy polecić bardzo dobry produkt, dopasowany do jego oczekiwań.

ŚwieczkiWarte w Social Mediach!

Na bieżąco prowadzimy nasz oficjalny profil na Facebooku https://www.facebook.com/swieczkiwarte/ oraz kontro na Instagramie https://www.instagram.com/swieczkiwarte.pl/. Staramy siękentucky_bourbon odpowiadać na oczekiwania naszych Klientów, dlatego w niedługim czasie planujemy wprowadzić do sprzedaży nową markę świec zapachowych jaką jest Candleberry Co: https://www.facebook.com/CandleberryPolska/.

Nasz asortyment obejmuje także m.in. kominki elektryczne i zapachowe, klosze i nakładki na świecie, świeczniki czy gasidła do świec. Szeroki wybór zawsze w najlepszych cenach. Odwiedź nas i zobacz czy nasza oferta jest świeczki warta. Zapraszamy serdecznie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]