W jaki sposób dobrać bieliznę przez internet?

Odpowiednie dobranie biustonosza sprawia wielu kobietom spore problemy. Oczywiście można skorzystać z porad brafiterki, jednak przy zakupach przez internet nie jest to takie proste. Podstawowym zadaniem, jakie powinniśmy wykonać, jest odpowiednie pobranie naszych rozmiarów oraz przeliczenie ich co poskutkuje odpowiednio dopasowanym biustonoszem. Mówi się, że biustonosz nadaje kobiecie odpowiedniej i atrakcyjnej sylwetki więc warto zapoznać się z zasadami, jakie powinna spełnić kobieta podczas wyboru tej części garderoby.

Podstawą w doborze biustonosza jest prawidłowe pobranie rozmiarów. Pierwszym z nich jest obwód pod biustem. Aby poprawnie zmierzyć nasz obwód pod biustem, pomiar powinien być pobierany w pozycji stojącej. Najlepszym narzędziem do tego jest miarka krawiecka – pozwoli ona na dokładne zmierzenie obwodu. Najlepiej, jeżeli do zdjęcia zdejmiemy biustonosz. Miarka powinna znajdować się tuż pod piersiami oraz z obu stron powinna być na tej samej wysokości. Taśmę należy delikatnie napiąć, aby pomiar był prawidłowy. Szeroki wybór biustonoszy dostępny jest pod adresem: http://ewabien.com/pl/biustonosze.html

Biustonosz

Następnym etapem pobierania pomiaru jest zmierzenie obwodu w biuście. Obwód w biuście wykorzystamy do odpowiedniego dobrania miseczki biustonosza, jaki nas interesuje. Obwód w biuście mierzy się na dwa sposoby Kobiety, które mają jędrne i nieopadające piersi, mogą pobierać rozmiar w pozycji stojącej. Przy tym rozmiarze możemy mieć założony biustonosz, jednak powinien być to delikatny i jak najlepiej podnoszący i zbierający piersi biustonosz. Panie, których piersi charakteryzują się tendencją do opadania lub kobiety z dużymi piersiami, pomiaru dokonują w pozycji pochyłej. W takiej pozycji najlepiej będzie nam zmierzyć piersi. Warto pamiętać, aby pomiaru dokonywać w miękkim biustonoszu.

Figi

Te dwa pomiary wystarczą do odpowiedniego dobrania rozmiaru biustonosza. Do tego celu można wykorzystać jeden z dostępnych w internecie kalkulatorów przeliczających te obwody i podających rozmiar biustonosza.

Kupując biustonosz, warto też pamiętać, że powinien on być wygodny i dobrze podtrzymywać piersi. Główny ciężar piersi powinien być utrzymywany przez pasek na dole bielizny. Właśnie dla tego tak ważne jest odpowiednie zmierzenie obwodu pod biustem. Dobrze dopasowany biustonosz powinien utrzymywać nasze piersi w dobrej pozycji oraz nie powinien uciskać w żadnym miejscu. Dzięki odpowiednio dobranej bieliźnie kobieta zyskuje piękną i atrakcyjną sylwetkę. Dobrej jakości, dopasowany biustonosz powinien utrzymywać piersi w stałej pozycji oraz być miękki i delikatny dla poprawy Twojego komfortu i wygody.

Zapraszamy do sklepu z elegancką bielizną: http://ewabien.com

Bien

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]