Gwarantomat – nowy sposób na przechowywanie rachunków, gwarancji i faktur

Wyobraź sobie moment, w którym musisz zaleźć gwarancję, paragon czy fakturę. Po raz kolejny zaczynasz się denerwować i myśleć, gdzie go położyłeś. Zaczynasz szukać. Kiedy już znajdujesz ogromny plik rachunków – szukasz tego potrzebnego. Nie znajdujesz go. Jeszcze bardziej się frustrujesz. Szukanie trwa bardzo długo. W rezultacie rachunek trafia w twoje ręce… albo nie.

Pomyśl jednak, co by było, jakbyś mógł gromadzić wszelkie faktury, rachunki i gwarancje w jednym miejscu i mieć je zawsze pod kontrolą? Od teraz jest to możliwe! Właśnie po to powstał Gwarantomat.

Gwarantomat – jakie niesie za sobą korzyści?

Jest to niezwykle funkcjonalne i nowoczesne narzędzie stworzone, aby zadbać o potrzeby konsumentów. Pomoże ci z łatwością zebrać, uporządkować, posortować i monitorować wszystkie twoje gwarancje. Oprócz tego system oferuje informowanie na adres e-mail oraz poprzez wiadomość SMS o kończących się gwarancjach. Pozwoli ci to na skorzystanie z gwarancyjnych przeglądów dopóki jeszcze jest taka możliwość, a także na utrzymywanie dokumentów w porządku. Gwarantuje to także niezwykłą przejrzystość w dokumentach zarówno w twoim domu jak i miejscu pracy. Oprócz rachunków, gwarancji i faktur Gwarantomat pozwala również gromadzić inną dokumentację taką jak na przykład umowy na telefon, Internet czy wszelkie inne usługi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Gwarantomacie, zajrzyj na https://gwarantomat.pl/.

gwarantomat-2

System gromadzenia danych jest nie tylko bardzo prosty w obsłudze, ale również niezwykle użyteczny. Możesz dostosować go do swoich potrzeb: tworzyć kategorie produktów oraz usług i dopasowywać je według własnego uznania. Gwarantujemy ci, że odtąd nie zapomnisz o terminie końca gwarancji, dacie wysłania produktu na ostatni gwarancyjny przegląd, a także kończącej się umowie z operatorem telefonu, telewizji oraz Internetu. Przypomni ci o tym powiadomienie wysłane na twój telefon bądź adres e-mail. Ułatw sobie życie i korzystaj z Gwarantomatu również za pomocą aplikacji na telefon. Dzięki temu w każdej chwili i miejscu znajdziesz gwarancję, której potrzebujesz.

Nie potrafisz poradzić sobie z ciągle zwiększającą się liczbą rachunków, faktur i gwarancji? Zajrzyj na https://gwarantomat.pl/pomoc, aby dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu Gwarantomatu. Sprawdź jak działa, a na pewno już nigdy nie będziesz chciał powracać do swoich starych nawyków. Ułatw sobie życie i sprawdź sam – to nic nie kosztuje! Zapraszamy serdecznie!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]