Fotele dla graczy – jaki wybrać?

My gracze dużo czasu spędzamy przed komputerem. Powoduje to, że warto zainwestować w dobry fotel dla graczy. Czy dobre krzesło obrotowe musi dużo kosztować? Przedstawimy kilka propozycji w różnych przedziałach cenowych, żebyście mogli wybrać odpowiedni sprzęt dla siebie w korzystnej cenie. Poniżej skrót naszych propozycji, a jeszcze niżej znajdziecie dokładniejsze opisy i poradnik jak wybrać fotel biurowy.

 

Cechy dobrego fotela dla graczy

Zacznijmy od siedziska fotela gamingowego. Po pierwsze powinno szybko i łatwo dopasowywać się do sylwetki użytkownika. Materiał nie powinien stawiać oporu przy zmianie ruchów. W przeciwnym razie w trakcie rozgrywki będzie nam niewygodnie i nie będziemy mogli się skupić na potyczkach internetowych.

Drugi niezwykle ważny element naszego krzesła gamingowego, to oparcie. Budowa naszego krzesła dla graczy powinna umożliwić nam ułożenie kręgosłupa w kształcie litery „S”. Dlaczego? Przede wszystkim jest to najbardziej odpowiednia pozycja dla naszego kręgosłupa i jest on wówczas najmniej obciążony. Co więcej zapewnia nam dobre krążenie w udach, co jest ważne przy wielogodzinnych rozgrywkach.

Ponadto kontynuując temat oparcia fotela biurowego, to nie możemy zapomnieć o możliwości jego regulacji. Oprócz regulacji jego wysokości, powinniśmy wybrać model z regulacją odchylenia. Dzięki temu będziemy mogli dopasować fotel odpowiednio do siebie.

O czym jeszcze pamiętać? Istotne w fotelach dla graczy są także podłokietniki. Powinniśmy wybrać krzesło gamingowe z regulowanymi podłokietnikami, co umożliwi nam dostosowanie ich do naszych potrzeb. W większości foteli mamy możliwość regulacji, jednak warto się przyjrzeć ile mamy możliwości regulacji.

Poniżej przedstawiamy proponowane fotele dla graczy w różnych przedziałach zakupów. Mamy nadzieję, że dzięki nam wybierzesz najlepszy dla siebie.

Najlepsze fotele dla graczy do 200 zł
Pamiętaj, że mając nawet bardzo ograniczony budżet, to wciąż możesz wybrać dla siebie odpowiedni fotel gamingowy do 200 zł. Poniżej przedstawione krzesła dla graczy są produkowane przez naprawdę dobrych producentów. Zapoznaj się ze szczegółami ofert. Zawsze możesz je zamówić przez internet do domu.

Polecane fotele dla graczy do 300 zł
Pamiętaj, że wybierając odpowiedni dla siebie fotel gamingowy do 300 zł możesz wybrać fotel nieobrotowy. Ciekawym produktem jest niewątpliwie krzesło biurowe Q-030, które nie zostało wypsażone w tradycyjny mechanizm obrotowy. Pozwala to na zachowanie stałej pozycji podczas grania, co może być kluczowe dla Twojego refleksu.

Dobre krzesła dla graczy do 400 zł
Najpopularniejsze wśród foteli dla graczy do 400 zł są modele: Overcross firmy Unique oraz fotel ergonomiczny CorpoComfort. Oba modele charakteryzują się bardzo dobrym komfortem podczas rozgrywki i pracy biurowej, a także atrakcyjnym designem.

 

Źródło: http://rankingpolecane.pl/fotele-dla-graczy-jaki-wybrac/

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]