Jak dobrać odpowiedni komplet bielizny?

Na komplet damskiej bielizny najczęściej składają się majtki i biustonosz. Każda kobieta lubi nosić zestawy pasującej do siebie części konfekcji, szczególnie na wyjątkowe okazje. Jednak czasem nasza figura nie wpisuje się w przyjęte sklepowe normy i kupując stanik w rozmiarze 75 A dostajemy w pakiecie figi w rozmiarze M, a potrzebujemy np. mniejsze. Czy możliwe jest znalezienie kompletu bielizny, który będzie idealnie na nas pasował? Jak zabrać się za kompletowanie bielizny? Poniżej przedstawiamy kilka podpowiedzi.

Za mały stanik? Za duże stringi? Nigdy więcej!

Kupując bieliznę nie powinnyśmy się skupiać na poszukiwaniu kompletu narzuconego przez producenta. Zarówno w dobrych sklepach stacjonarnych, jak i internetowych dostępne są majtki o różnych krojach i biustonosze w wielu fasonach, które można kupić oddzielnie, ale dobrać je pod względem koloru, czy wzoru. Najważniejszą rzeczą w tym przypadku jest świadomość tego, jaki nosimy rozmiar. Najlepsze sklepy z konfekcją damską posiadają ogromny wybór rozmiarów, dlatego żadna kobieta nie powinna mieć problemu ze znalezieniem odpowiednio dobranego stanika do majtek, ani tych części garderoby pasujących do siebie wzajemnie.

Stwórz sama oryginalny komplet!

Kto powiedział, że komplet bielizny musi być złożony z majtek i stanika w tym samym kolorze, z jednej kolekcji, czy zrobiony z tego samego materiału? Nikt! Z tego powodu mamy jeszcze większe pole do popisu! Koronkowy stanik będzie znakomicie się komponował z satynowymi figami, a gładki komplet można urozmaicić mocno zdobionym pasem do pończoch. Możemy również kupić jednobarwny biustonosz i do niego dopasować dwukolorowe majteczki, na których będzie występował podobny odcień jak na staniku. Czasami wystarczy tylko kokardka, albo inny pasujący motyw, by skompletować cudowny zestaw. Możliwości jest naprawdę wiele, wystarczy tylko trochę wyobraźni!

Dobieraj komplet u tego samego producenta

Ważne jest, aby kompletując bieliznę wybierać jej części od jednego producenta. Dlaczego? Przede wszystkim chodzi o jakość. Na przykład: nawet jeśli uda się nam znaleźć majtki w innym sklepie, które pasują kolorystycznie do stanika zakupionego gdzieś indziej, to może okazać się, że po czasie stracą swoją pierwotną barwę lub po prostu prędzej się zniszczą. Zatem jeśli chcemy po kilku dniach dokupić stanik lub majtki do kompletu, warto skierować się do tego samego sklepu.

Jak już wspominaliśmy dobre sklepy z konfekcją damską nie narzucają klientkom gotowych kompletów bielizny, lecz dają im możliwość samodzielnego doboru stanika w odpowiednim rozmiarze do dobrze dopasowanych majtek. Wariacji na temat kompletów bielizny również może być bardzo dużo – nie musimy iść utartymi ścieżkami i wybierać zestawów z tej samej kolekcji.

Szykowną i piękną bieliznę skompletować można w sklepie Ewa Bień Lingerie, gdzie znajdują staniki dostępne w rozmiarach miseczek od A do L i o obwodach od 65 cm do 95 cm oraz majtki w rozmiarach od S do XL. Idealnie będą komponować się z dolną częścią bielizny dostępną pod adresem: https://ewabien.com/figi.html

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]