Biustonosze zapinane z przodu i ich zastosowanie

Biustonosz zapinany z przodu to fason, który ma wiele zalet. Jest wygodny w nakładaniu, bardzo praktyczny i komfortowy w noszeniu, do tego umożliwia zakładanie wielu trudnych modowo kreacji, takich jak sukienki bez pleców. Zobacz sama.

Ileż to razu musiałaś wkładać biustonosz przez głowę, przekręcać go na ciele lub prosić partnera o pomoc w jego zapięciu? W przypadku biustonoszy z zapięciem z przodu nie będziesz miała tego problemu. Wkładasz go jak kamizelkę, którą wystarczy zabezpieczyć zapięciem znajdującym się pomiędzy miseczkami i gotowe! To duża wygoda i komfort noszenia. Jeśli drażni cię wpijające się w kręgosłup zapięcie biustonosza, taki stanik z zapięciem z przodu może być strzałem w dziesiątkę.

Biustonosze z zapięciem z przodu nadają się do wszystkiego

Należy podkreślić, że biustonosze zapinane z przodu to taka sama piękna bielizna damska jak biustonosze o tradycyjnym zapięciu na plecach. Na przykład w sklepie Misterna.pl jest wiele pięknych wzorów i fasonów tych staników, dzięki czemu znajdziesz coś nie tylko na randki, ale także pod suknię wieczorową, do pracy i do chodzenia na co dzień.

Dużym plusem tego typu staników jest możliwość zastosowania bardzo interesujących zdobień i dekoracji na plecach, takich jak hafty, koronki czy kompozycje z pasków. Dzięki temu można ładnie zaprezentować ten dekoracyjny fragment bielizny w bluzce z odkrytymi plecami.

8091-biustonosz-1

Stanik z zapięciem na haftki czy klamerkę? Wybierz sama!

Biustonosze zapinane z przodu mogą mieć kilka wariantów zapięcia – na przykład na klamerkę jak w stroju kąpielowym (pośrodku linii dekoltu) lub na haftki jak w przypadku biustonoszy zapominanych z tylu na plecach. Zapięcie z przodu na haftki to rozwiązanie bardzo dobre dla pań o większym biuście. Tak, biustonosze zapinane z przodu dostępne są także w dużych rozmiarach. Kobiety z każdym typem biustu mają prawo nosić bieliznę, która im się podoba i staniki z zapięciem z przodu nie są tu wyjątkiem.

Na przykład biustonosz marki Axami https://www.misterna.pl/bielizna-damska,biustonosze-1,zapinane-z-przodu-8.html dostępny jest w kolorze białym klasycznym oraz seksowym czerwonym, a dostępna rozmiarówka to rozmiary od 65C do 85D. Jest to fason push up na fiszbinach, który ładnie zbiera i unosi piersi. W przypadku mniejszych rozmiarów model ten posiada w miseczkach poduszeczki optycznie wypełniające biust. Na plecach biustonosz ma bardzo ładne strapsy z regulacją.

Biustonosze zapinane z przodu w sklepie Misterna.pl

W sklepie internetowym z bielizną damską Misterna.pl https://www.misterna.pl/ znajdziesz o wiele więcej modeli staników z zapięciem z przodu. Są to nie tylko klasyczne białe biustonosze, ale także kremowe i czarne z koronkowym zdobieniem na plecach, kuszące czerwone, połyskliwe bordowe z niskim profilem do sukienek z dużym dekoltem, a także specjalne staniki z zapięciem z przodu do kreacji z całkowicie odkrytymi plecami, które mają specjalne paski zapinające się na talii. W ten sposób można bez wahania założyć suknię bez pleców, a do niej ten piękny i nowoczesny biustonosz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]